Переселенці з окупованої Херсонщини отримують допомогу — Верещук: ZAMAN
Про це віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук розповіла під час прямого включення на телеканалі ICTV.
![](https://atr.ua/uploads_images/cache/Post/Post203047/8017710dbd-1_895x595.jpg)
За її словами, мешканці тимчасово окупованої Херсонщини, які виїжджають на підконтрольні Україні території, знаходяться під опікою держави та місцевої влади. Майже усі регіони країни готові приймати їх у себе.
«У Запоріжжі, передусім, на них чекає гуманітарний хаб, де зосереджені представники влади, міжнародних та громадських організацій. Ми допомагаємо із документами, розселенням, продуктами харчування, медикаментами, всім необхідним», — зазначила Ірина Верещук.
Віцепрем’єр-міністерка також повідомила, що особисто збирається за декілька днів прибути в Запорізький хаб та поспілкуватись з херсонцями.
Посадовиця ще раз звернулася до мешканців ТОТ із закликом якнайшвидше покидати небезпечні території та виїжджати на підконтрольну Уряду територію.